fbpx
MENU

Poznaj mnie!

Coś o mnie...

Nazywam się Marcin, mam 27 lat i jestem z Wronek w Wielkopolsce. To z kwestii oficjalnych. 

Jestem zakręcony na punkcie fotografii, która jest raczej moim stylem życia. Wiem, brzmi to jak pusty frazes, który czytacie u wszystkich fotografów. Cóż mam zrobić skoro to prawda. To będzie już 10 lat od kiedy rodzice kupili mi na imieniny pierwszą lustrzankę. Jestem im bardzo wdzięczny za ten najcenniejszy prezent w moim życiu, od którego zaczęła się moja przygoda z malowaniem obrazów światłem. Trochę szkoda, że tata już nie żyje, bo nie mogę mu tego powiedzieć. W każdym razie dziękuję za to, bo nie każdy z moich rówieśników dostawał tak drogie prezenty. Ten konkretnie zmienił moje życie.

...i ode mnie.

Od tego czasu aparaty stały się częścią mojego życia, a fotografia częścią mnie.
Po wielu latach fotograficznej podróży, dziś jestem takim fotografem jak widzicie na moich zdjęciach. Uwielbiam fotografować ludzi i ciekawe, pełne emocji wydarzenia. Uwieczniać ważne momenty by fotografie były najcenniejszą pamiątką. Wkładam w to cząstkę siebie. Zawsze wkładam 100% zaangażowania i energii, zawsze skupiony nawet na najmniejszych detalach. To daje mi frajdę, bo mam świadomość, że ilość energii włożonej w pracę jest zawsze współmierna do tego jak wartościową pamiątkę tworzę dla Was.

A po za fotografią

Niecałe życie to fotografia, choć zajmuje moje myśli w 85% czasu. Z wykształcenia jestem mgr inż. (logistyka + inżyniera produkcji). Stricte techniczny umysł doprawiony bardzo rozwiniętą wyobraźnią i percepcją estetyki. Jestem bardzo szczęśliwy, że dostałem w genach taką mieszankę. Co więcej, uważam, że wiedza techniczna umiejętnie wykorzystana ma zastosowanie w każdej czynności. Tym bardziej w tak złożonej dziedzinie jak fotografia. Na szczęście Politechnikę pożegnałem w grudniu 2018 i teraz mogę cały czas poświęcać fotografii!

Co po za tym? Mąż Agnieszki, luźny gość trochę z głową w chmurach, ale i nogami twardo na ziemi. Niespokojna dusza, która lubi zmieniać perspektywę, odwiedzać nowe miejsca i czuć dreszczyk emocji. Po wszystkim jednak finalnie wracać do domu. Taki trochę Nomad na pół etatu. Możesz ze mną pogadać o wszystkim, albo pomilczeć o niczym. Zawsze znajdę jakąś nić porozumienia.

A na koniec

Nadmienię jeszcze, że jestem fascynatem natury. Uwielbiam spacery na łonie natury wsród lasów, łąk, pól i jezior. Mieszkam obecnie w obrębie Sierakowskiego parku krajobrazowego i w wolnych chwilach aktywnie korzystam z tego dobrodziejstwa. Nie są to Tatry, czy Białowieża, ale i tak jest tu pięknie. Szczególnie od kwietnia do października, bo te nasze obecne „zimy” to katastrofa.

Dziękuję, że zechcieliście mnie poznać. Mam nadzieję, że zainteresowałem Was jak fotograf, ale też jako człowiek. Jeśli tak, to zapraszam do kolejnej podstrony, gdzie jest więcej informacji jak się ze mną skontaktować 🙂
Poniżej kilka moich „selfie”, które zrobiłem sobie podczas spacerów.

31599897248_2e10890ef5_o
31845172378_5967d22b69_o
45474619401_2c941096cf_o
ZAMKNIJ