fbpx
MENU

Sesja plenerowa Marty i Tomka

Hej! Pamiętacie Martę i Tomka z ich wspaniałego reportażu w pałacowo-rustykalnym klimacie? Na pewno pamiętacie, bo są niepowtarzalni! W tym wpisie wracają do Was w sesji plenerowej.

Choć szukaliśmy wrzosowisk ponad 100km od nas, to finalnie trafiliśmy na Wrzosowe Wydmy blisko domu w Puszczy Noteckiej. Bardziej to wydmy, niż wrzosowe, ale ta drobna różnica nie stanęła na przeszkodzie by spędzić miłe popołudnie i zrobić super sesję 🙂

Po wydmach były jeszcze dwie miejscóweczki, ale całość trzyma się rustykalnego klimatu tworząc super całość wraz z ich reportażem.

A co u Marty i Tomka? Bez zmian. Pełen luz, spontaniczne gesty i miny, dobre flow między nimi i suuuper “smooth” współpraca ze mną. To była jedna z tych sesji, gdzie po za potem na czole towarzyszył mi ciągły banan na twarzy. Czas operacyjny przekroczyliśmy srogo, ale było warto. No i ten wspaniały kontrast między nimi, który pewnie widzicie, ale jeśli nie, to na pewno dostrzeżecie go podczas oglądania zdjęć. Mega fotogeniczny kontrast!

ZAMKNIJ